O materiálu | Obecná metodika
logo v článku

Datíkovo baterie

Porovnáváme a prezentujeme data

Datík přes noc zpracovával a ukládal data, která získal ve škole, do své pozitronové neurální sítě. Ve škole měl 2 hodiny matematiky, 1 hodinu českého jazyka, 1 hodinu přírodopisu a 2 hodiny tělocviku. Vzhledem k tomu, že má omezenou dobu výdrže článku baterie na 4 (5) vyučovacích hodin (včetně času vyhrazenému přestávkám), zajímá ho, jak tuto dobu strávil.

Datík se ale zapomněl v noci připnout do zásuvky a při přechodu na rezervní zdroj se mu při tvorbě výstupního grafu neuložily popisky dat. Pomozte Datíkovi tyto popisky dat doplnit.

ilu_grafovani

Datík se ale zapomněl v noci připnout do zásuvky a při přechodu na rezervní zdroj se mu při tvorbě výstupního grafu neuložily popisky dat a ani legendu. Pomozte Datíkovi tyto věci doplnit.

ilu_grafovani